چهارشنبه 1 آذر 1396 - 03 ربيع الأول 1439
جستجو :
تاریخ : چهارشنبه 1 شهريور 1396     |     کد : 33

مقالات ارائه شده جناب آقای دکتر حسین بنازاده باغی در دو کنگره معتبر اروپایی

هشتمین کنگره ایمنی شناسی اروپا (29 ژوئن - 1 جولای 2017) و دوازدهمین کنگره میکروب شناسی در مونیخ آلمان ( جولای 2017 )

مقالات ارائه شده جناب آقای دکتر حسین بنازاده باغی در دو کنگره معتبر اروپایی
 
1 - هشتمین کنگره ایمنی شناسی اروپا : (29 ژوئن - 1 جولای 2017)
کنگره ایمنی شناسی که  از 29 ژوئن تا 1 جولای 2017 در شهر مادرید کشور اسپانیا در خصوص مباحث جدید از قبیل ایمنی شناسی سرطان ، ویروس های سرطان زا ، غیر فعال کردن ویروس های جدید همانند زیکاویروس ، بیماری های عفونی حاد دستگاه تنفسی و نقش آنتی بادی ها در محدود کردن آنها ، استفاده از باکولوویروسها در تهیه واکسن بر علیه بیماری ویروسی پا و دهان  (FMD) و چندین کارگاه و سمپوزیوم دیگر برگزار شد که مقاله ایشان نیز در زمینه  نقش ویروس ها در سرطان پستان  ، در این کنگره ارایه گردید .
2- دوازدهمین کنگره میکروب شناسی در مونیخ آلمان :  ( جولای  2017 )
 این کنگره در شهر مونیخ آلمان بر گزار شد . مطالب و مباحث ارایه شده در این کنگره بیشتردر زمینه میکروب شناسی ، بیوتکنولوژی و ویروس شناسی بوده که برخی از مطالب ارایه شده در ژورنال های معتبری همانند نیچر به چاپ رسیده است .  جناب آقای دکتر بنازاده با ارائه مقالات متعددی در این کنگره شرکت نمودند که یکی از این مقالات " نقش آلفا هرپس ویروسها در عفونتهای سطح مخاطی " بعنوان سخنران مدعو  (invited key note speaker) در کنگره مورد پذیرش واقع شد .
 
دیدار های علمی جناب آقای دکتر حسین بنازاده در سفر به مادرید و مونیخ
 
شرکت در دو کنگره فرصت مناسبی را برای آقای دکتر بنازاده فراهم کرد تا در دانشگاه های معتبر اروپایی حضور یابند و ضمن تبادل اطلاعات علمی با اساتید بزرگی همچون پروفسور Pietschmann از دانشگاه هانوفر و اساتید رشته ویروس شناسی ، در رابطه با امورآموزشی و امکانات تحقیقاتی نیز گفتگو نمایند . همچنین ایشان توانستند در برخی زمینه ها همانند کارهای تحقیقاتی در مراکز معتبر دانشگاهی اروپا ، توافقات اولیه را حاصل نمایند .
 


نوشته شده در   چهارشنبه 1 شهريور 1396  ساعت  09:57   توسط   سمانه شیری   
ویرایش شده در چهارشنبه 1 شهريور 1396 ساعت 14:00 توسط سمانه شیری
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :